Расел машка и голема машка фузија плетена јакна, до големина 5xl
  • Неодамнешно

Расел машка и голема машка фузија плетена јакна, до големина 5xl

DEN 255.84

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Расел ја носи Худи на следното ниво со оваа стилска и функционална поштенска јакна. Удобната плетена ткаенина и прицврстената аспиратор го прават овој сензационален слој за салата или авантурите на отворено. Исклучиво на. Материјал : 80% полиестер/15% памук/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Тежина : лесна. Јака : Стенд јака со прицврстен аспиратор. Затворање : Поштенски однапред. Ракави : Долго. Ockебови : Две страни и еден патент џеб на градите. Карактеристики : Удобна плетена ткаенина. Плутена јакна за машка фузија од Расел.