Големо и високиот маж со стрелки на машката со кратки ракави со кратки ракави на Хамилтон Поид
  • Неодамнешно

Големо и високиот маж со стрелки на машката со кратки ракави со кратки ракави на Хамилтон Поид

DEN 665.12

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Копчето надолу кошула што е лесно да се грижи, бидејќи е удобно-машината што може да се пее и може да се носи директно од фен. Чиста класика, оваа карирана кошула е совршена за современиот човек во движење. Заврши без брчки за лесна грижа и абење, детали за функционални џеб на градите.