Голема и висока кошула за кратки ракави на Ван Хаузен, без железо
  • Неодамнешно

Голема и висока кошула за кратки ракави на Ван Хаузен, без железо

DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Останете остри во обични денови со кошулата со краток ракав на Van Heusen Flex. Дизајнирано со дополнително истегнување што се движи со вас, овој врв на гингам има не -железна завршница за абење директно од фен. Не железо : Завршувањето отпорен на брчки не бара дополнително пеглање. Краток ракав.