Dekorman винил вода доказ Цврсто јадрото на спц ​​-заклучување на подови #fs - Европски даб, 60in l 9in w штица, густа+ ixpe назад подлога+ wearlayer. кутии по пакет
  • Неодамнешно

Dekorman винил вода доказ Цврсто јадрото на спц ​​-заклучување на подови fs - Европски даб, 60in l 9in w

DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Dekorman European Oak Water Decof SPC-заклучување на кликнување е модерен дизајн за станбени и канцелариски подови. Дебелина од 5мм со 2мм IXPE пена за грб и 0,3 мм валкан. 9in ширина x 60in должина по штица. Природен даб дизајн за животна средина. Dekorman vinyl вода доказ Цврсто јадрото на спц ​​-заклучување на подови #FS709 - Европски даб, 60in lx 9in w/штица, дебелина од 5 мм+2мм IXPE Подлога за грб+0,3мм Wearlayer. 10 кутии по пакет (225,80 кв.м.).