Машка пижама постави фланел пижами за мажи, поставени со карирани панталони за пижами и маица со долг ракав Хенли, темна морнарица тартан карирана голема
  • Неодамнешно

Машка пижама постави фланел пижами за мажи, поставени со карирани панталони за пижами и маица со долг ракав

DEN 492.00

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Поставениот пижама за мажи Sleephero има топли фланелни дното на пижамата и врвот на долги ракави со памук Хенли. Карираните панталони со карирани пижами се карактеризираат со 2 странични џебови и прилагодлива половината за влечење за максимална удобност . сет од 2 парчиња - Секоја пантало за пижама е спарена со соодветна маица со долг ракав Хелили јака за да ве задржи топло за празниците . Без пот - лесна категорија и дишете за да ве одржи ладно кога ќе се појави топлината . достапна во различни различни карирани обрасци и бои.