Време на одмор 10in санта кадифен
  • Неодамнешно

Време на одмор 10in санта кадифен

DEN 447.84

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Подарете го подарокот за Божиќно расположение оваа година кога ќе му дадете на празник за време на празникот. Ова симпатично полнето животно е направено со супер мек, висококвалитетен материјал кој е совршен за фаќање, гушкање и грицкање од огништето. Тој е дизајниран да изгледа како црвен Дедо Мраз, со меко крзно, големо око и духовна насмевка. Ова е одлична идеја за подароци за тој overубовник на Дедо Мраз во вашиот живот или за секој што сака меки, кукавички работи. Не заборавајте да ја проверите целата колекција за време на празникот за повеќе празнични играчки и подароци, вклучително и други плишани пријатели. Направете го овој Божиќ дополнителен специјален со Плишот за време на празникот. Време на одмор 10in Санта Плиш за време на празник Плишан пал, 10in Дедо Мраз : Мало, меко полнето животно изгледа како вистински Дедо Мраз погодно за сите возрасти направени со висококвалитетни материјали одлична идеја за подароци за сезонски и празнични loversубители на Дедо Мраз, проверете ја целата колекција за време на празникот за Повеќе играчки, украси и додатоци.