Ournourneуни колекција женска лутана зашилена пумпи за петици од пети
  • Неодамнешно

Ournourneуни колекција женска лутана зашилена пумпи за петици од пети

DEN 591.84

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Чувствувајте се како кралица во потпетицата на мачето Лутана од колекцијата на ourурни. Оваа убавина на пети има прекрасен акцент на лак и детален пресечен дизајн на пети. Петицата за маче совршено го завршува изгледот. Во колекцијата Journee, нашите стилови на пумпа ќе ве пуштат од забавна ноќ надвор со девојките да се возвраќаат и да се релаксираат на крајот на ноќта без никакви проблеми. Висина на пета : 1 1/2-инчен. Тип на пета : потпетица за маче. Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Стил на пети : зашилен. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Faux кожа. Материјал од надворешната страна : Faux кожа над синтетичката. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.