Мун преку хромирана тапа за бања со две рачки
  • Неодамнешно

Мун преку хромирана тапа за бања со две рачки

DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Moen го поставува стандардот за исклучителна убавина и сигурен, иновативен дизајн од финишот за кои се гарантира дека ќе трае цел живот, до чешми кои совршено го балансираат вашиот притисок на водата, носат елеганција во вашиот дом со премиум селекции од Moen. Од софистицираноста на периодот традиционален до рационализираното рафинирање на минималистичката современа, ќе најдете голем број на неверојатни начини да го искажете вашиот стил со производи од Мун. Моен е посветен на дизајнирање и испорака на убави производи кои траат цел живот - низ целиот свет. Рачката на рачката со две рачки го олеснува прилагодувањето на водата, изградена на системот за обичен вентил Moen M-Pact, овозможувајќи ви да го ажурирате стилот на тапа во иднина без да замените какви било водовод, рачки со тапа може да се инсталираат помеѓу 8 "до 16" For A More Customized Widespread Installation,Complies With Americans With Disabilities Act (Ada) Specifications,Aerated Flow Is Ideal For Everyday Bathroom Tasks, Like Brushing Teeth And Washing Hands,Aerated Flow Is Ideal For Everyday Bathroom Tasks, Like Brushing Teeth And Washing Hands, Ги исполнува критериумите на EPA Watersense® за зачувување на водата без да се жртвуваат перформанси, ограничена гаранција за живот, вклучува црвени и сини ознаки,.