Таа девојка лежеше девојки за девојчиња Худи и панталони со панталони, 2 парчиња, големини 4-16
  • Неодамнешно

Таа девојка лежеше девојки за девојчиња Худи и панталони со панталони, 2 парчиња, големини 4-16

DEN 319.68

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Чувајте ги тие позитивни вибрации кои течат со оваа мека и удобна качулка и џогерки поставени во кои се наоѓа таа девојка лежеше. Совршена за секој лаик лајв, или ако таа е само обожавателка да биде ултра удобна, ова пријатно дуо изгледа сензационално заедно како координиран сет или оставете го да се меша и да одговара на секое парче со нејзините други омилени и да го искористи максимумот од нејзината случајна гардероба. Симпатична, шарена и подготвена за што и да ја планира за тој ден. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Комплетот вклучува : Худи и џогери. Карактеристики на качулка : опуштено вклопување; екипаж; прикачен аспиратор; стил на пуловер; долги ракави; графички однапред. Карактеристики на џогери : засилена нога; влечење на стајлинг; еластична лента за половината со врзана вратоврска; опремени манжетни; графики на двете нозе. © Никелодеон, сите права се задржани. Таа девојка лежеше лежени панталони со 2 парчиња качулка и џогер поставени за девојчиња.