Женски црн вметнување еден костим за капење
  • Неодамнешно

Женски црн вметнување еден костим за капење

DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Сето тоа е во деталите за оваа фигура ласкаво време и е едно парче костим за капење на црно-халтер. Стратешки поставени шевови, тенки вашиот половината и издолжете го торзото што покажува навестување на кожата. Време и време женски црн вметнат костим за капење со едно парче : зашиени во чаши. Умерено покритие на седиштето. Прилагодлив врат.