Се прашувам на нација кратки ракави за замав редовно пакување со маици
  • Неодамнешно

Се прашувам на нација кратки ракави за замав редовно пакување со маици

DEN 399.84

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Двојно на ладни, удобни маици за вашето мало девојче со кои се одликуваат манжетни за чуда на нација. Оваа две пакувања ја проширува нејзината гардероба и има симпатична детали за скалилата. Започнете го својот ден надвор во заматен стил со овие слатки резервоари од чудо нација. Лесен начин да ја заврши својата облека на денот. Исклучиво на. Супер-мекото четкано ткаенина ги прави овие врвови колку што се пријатни колку што се слатки. Вклучува 2 маици. Тркалезен врат. Кратки ракави. Детали за скалила назад. Докажано дете тешко : мека ткаенина. 92% полиестер/8% спандекс. Машина за перење. Увезени. Маички за замав на девојчињата од Wonder Nation.