Sportsенски градски градник за клучеви на Avia Keyhole
  • Неодамнешно

Sportsенски градски градник за клучеви на Avia Keyhole

DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Еден елегантен Racerback и клуч за отсекување носи лесна подвижност на овој спортски градник од Авиа. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5â 10â, половината : 26â, биста : 33â, колкови : 36â. Моделот носи целосна покриеност со големина S. Лесно-линија поддршка. Прилагодливи ленти; Ракербек. Подложни чаши. 74% најлон/20% полиестер/6% спандекс. Машина за перење. Увезени.