Пионерската жена пинтук bellвона блуза
  • Неодамнешно

Пионерската жена пинтук bellвона блуза

DEN 335.84

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Добра вест, го најдовме тој прекрасен врв што треба да го поседува секоја жена. Блузата со пионер на Пионер со трендовски bellвончиња работи дење или ноќ, е мека и лесна за носење и нуди без напор елегантен изглед благодарение на деталите за капчињата. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. опуштено вклопување. V-neckline; Стајлинг на пуловер. 3/4 должина на bellвончето со акценти на капчиња. Акценти на предниот пинак и капчиња. 62% Рејон/38% полиестер. Машина за перење. Увезени. Women'sенски bellвонче на врвот од пионерската жена. Новата линија за облека на Pioneer Woman ги зема саканите флорали на Ree Drummond и удобен стил во забавни, стилски парчиња што ве прават да се чувствувате сигурни во кој било амбиент.