Чудо на нација девојки врзаат боја за капење со страничен пресек, 1 парчиња, големини 4- & плус
  • Неодамнешно

Чудо на нација девојки врзаат боја за капење со страничен пресек, 1 парчиња, големини 4- & плус

DEN 527.84

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Изведете ја нејзината внатрешна сирена со оваа костим за капење од Wonder Nation. Додавајќи екстра-светло место во веќе сончеви денови, овој шармантен едноделен изглед има забавен, шарен принт совршен за нејзината следна авантура за сонце и песок, без разлика дали е надвор од плажа или следниот одмор за одмор. Исклучиво на. Материјал : 84% полиестер/16% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Тип : 1-парче. Деколте : директен врат. Ockебови : Ништо. Карактеристики : повлекување; печатење на сите; Дизајн со едно рамо; Страна од пресекот. Девојките печатат костим за капење од Wonder Nation.