Сино плетено барел влечење на кучиња играчка за кучиња
  • Неодамнешно

Сино плетено барел влечење на кучиња играчка за кучиња

DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Чувајте го вашиот крзнен пријател ангажиран со оваа играчка со јаже со кучиња ASPCA. Наменето за солидна игра, тоа е светло, шарено и подготвено за многу затегнување. Исто така е идеално за создавање време на врзување. Има густ крај за вашето домашно милениче да ги потопи забите во и јамка од другата страна за да се зграби и да се повлече нежно. Затегнато јаже исто така помага во промовирање на хигиената на забите додека вашето куче каснува во неа. Играњето со оваа играчка за кучиња е идеален начин да се создаде време за врзување со вашето домашно милениче. Ако се извалка за време на активност на отворено, место чисто по потреба и оставете го да се исуши воздухот. Колекцијата ASPCA има најразлични дополнителни производи од кои може да се изберат, вклучително и играчки за лекување на работи, кревети за миленичиња отпорни на вода, порти за миленичиња за миленичиња, стоматолошки топки и повеќе (секоја се продава одделно). ASPCA сина плетена барел јаже играчка за кучиња : играчка за кучиња промовира добра хигиена на забите. Фрли, земи, игра и затегнување. Играчка за кучиња со затегната јаже направена да трае. Прославувајќи 150 години заштеда и заштита на животи. Достапно во следниве бои : зелена, сина, портокалова и розова.