Коњи рурална фарма зеленило животни и инсекти галерија за сликање завиткано платно печатење wallидна уметност
  • Неодамнешно

Коњи рурална фарма зеленило животни и инсекти галерија за сликање завиткано платно печатење wallидна уметност

DEN 383.84

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 30 x 1,5 x 24 инчи. Истечаните големини на платно вклучуваат стандард : 20 x 1,5 x 16 големи : 30 x 1,5 x 20 x-во-во-голем : 40 x 1,5 x 30 преголеми : 48 x 1,5 x 36. Уметнички дела се однесуваат на : дрво, растение, шума, на отворено, природа, земја, земја , Коњ, цицач, животно, шлем, село, бреза, фарма. Дизајн од Jimими Даер. Совршено се вклопува во која било дневна соба, ден, ходник, канцеларија, влез, студија, трпезарија или креветска соба.