Долга ракав за машки и големи машки и големи машки
  • Неодамнешно

Долга ракав за машки и големи машки и големи машки

DEN 319.20

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Добијте удобна облека за спиење од машката компанија за носење на која му верувате во сетот за ткаени пижами во Ханес. Направено со мек материјал за мешавина од памук, овој сет за машки пижами е паметен додаток на вашата гардероба за облека за спиење. Дво парчиња пижамите на Ханес доаѓаат со појавување на панталони и кошула за печатење на сите карирани за ноќна удобност. На врвот на пижами со долги ракави има предно затворање со четири копчиња и предниот џеб на градите за класичен кариран стил. Уморните мажи ќе го ценат затегнувањето на еластичната лента за половината и прилагодливото затворање на панталоните со двојно копче на панталоните за пижами со должина на глуждот. Стилот на стилот на плетениот пижама во Ханес, го олеснува облекувањето и соблекувањето за ноќ и утро без стрес. Овие пижами на Ханес ви даваат безвременски кариран стил без да ја жртвувате вашата лична удобност. Ако барате удобен сет за машки пижами што е класично машки, размислете да го купите сетот за ткаени пижами за мажите на Ханес. Сет на ткаени пижами на Ханес Биг.