Текстура со текстура со текстура на мажите и големите машки и големи машки
  • Неодамнешно

Текстура со текстура со текстура на мажите и големите машки и големи машки

DEN 303.68

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

На зафатените распореди се потребни удобни стилови, а качурки на Georgeорџ се наоѓа на плочата. Изработена со текстурирана ткаенина на Хедер, оваа худи ги задоволува сите ваши потреби за стил и удобност. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено вклопување. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Kangеб од кенгур однапред. Карактеристики : Текстурирана ткаенина на Хедер, прикачен аспиратор со влечење. Текстурирана худи за мажи од Georgeорџ.