Метален ланец Vintaj 24 -Арте метал Петит гравиран кабелски ланец
  • Неодамнешно

Метален ланец Vintaj 24 -Арте метал Петит гравиран кабелски ланец

DEN 32.00

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Метал Винтај-Арт. Секое парче метал Арте е украсено за уникатен занаетчиски квалитет. Додадете ги во дизајни за накит; проекти за занаетчиство на хартија; предмети за домашен украс; и повеќе. Овој пакет содржи гравиран кабелски ланец : една должина на ланецот од 24 инчи. Никел и олово слободно. Метал Винтај-Арт. Секое парче метал Арте е украсено за уникатен занаетчиски квалитет.