GAP HOME обложен органски памучен памучен шипка џеб, исцедена карирана просторија затемнување на прозорецот за завеси, сива Бери 84
  • Неодамнешно

GAP HOME обложен органски памучен памучен шипка џеб, исцедена карирана просторија затемнување на прозорецот

DEN 479.84

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Рамкајте го вашиот прозорец со топол, пријатна стил и безвременски, фланелен изглед на јазот домашен кариран кариран пар за завеси за прозорецот. Добро изработен со органски и рециклиран материјал за создавање висококвалитетни, поодржливи постелнина за вашиот дом. Достапно во најразлични внимателно курирани бои кои се дизајнирани лесно да се координираат со другите колекции на GAP Home достапни исклучиво на. . Првата домашна колекција на Гап го преиспитува безвременскиот американски стил за модерно живеење. Откријте квалитетни дизајни и најважни работи што веднаш ја освежуваат секоја просторија. Размислете за супер-меки постелнини, покачен прибор за јадење и повеќе инспирирани откритија за секојдневниот живот. Исклучиво на. Премиум мешавина од памук : Лицето е направено со висококвалитетен, печатен мешавина од 60% органски памук и 40% рециклиран полиестер. Наредени : целосно наредени со 100% полиестер. Поодржлива ткаенина : GOTS (Глобален органски текстилен стандард), RCS (стандард за рециклиран побарувања) и OEKO-TEXâ® 100 2013 PK0007 AITEX Сертифициран без штетни хемикалии. Карирана дизајн : Allover, печатен кариран дизајн со праска од ткаенина што е супер мека и пријатна на допир. Непроacирност на затемнување : Овие панели за завеси за затемнување ја минимизираат изложеноста на сончева светлина; Овозможувајќи ви да создадете темнина во вашиот простор во секое време од денот. Pocketеб на прачка : Зашиена со лесен вметнат третман на врвот на шипка од 3 ”, што одговара на повеќето стандардни шипки за завеси. Сет од 2 : Вклучува сет од 2 панели; Достапно во големини 48 „x 63“, 48 “x 84” и 48 ”x ​​95”. Совршено во кој било простор : Закачете во вашата дневна соба, трпезарија, кујна, спална соба или домашна канцеларија. Лесна грижа : Машинско миење ладно со бои, користете само белило што не е хлор кога е потребно, да се сува суво ниско, да се отстрани навремено, да не се пеглате, не исушете чисто.