СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ ДОМ СИНГ БОТАНИЧКИ ЛЕСНИ ВЕРТИНСКИ РАБОТНИЦИ ГРАФИЧКИ Арт Галерија завиткано платно печатење wallидна уметност, Дизајн од Кристен Брокмон
  • Неодамнешно

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ ДОМ СИНГ БОТАНИЧКИ ЛЕСНИ ВЕРТИНСКИ РАБОТНИЦИ ГРАФИЧКИ Арт Галерија завиткано платно печатење

DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 20 x 1,5 x 48 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќа Мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка од 1,5 инчи дебела за висини . уметнички дела се однесуваат на : зрнеста шема, венец, растение, лисја. Дизајн од Кристен Брокмон.