Индустриски студенти пили на седиште смешен збор бања црно -бел дизајн сива фарма куќа рустикална врамена giclee текстуризирана уметност со буква и наредена
  • Неодамнешно

Индустриски студенти пили на седиште смешен збор бања црно -бел дизајн сива фарма куќа рустикална врамена

DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од жито од дрво од 1,5 инчи, за да додадеме длабочина и смалување. Димензии : рамка од 16 x 1,5 x 20 инчи. Подготвени да висат - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од уметник пишан и нареден.