Единствени поволни цени 12 x10 глувче подлога ПУ кожа двојна страна водоотпорна биро за пишување душек
  • Неодамнешно

Единствени поволни цени 12 x10 глувче подлога ПУ кожа двојна страна водоотпорна биро за пишување душек

DEN 159.84

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Мат со глувчето е дизајниран за заштита на вашата работна маса од гребнатини, прашина и измами, исто така и нејзината мазна површина ќе ве натера да уживате во пишувањето и пишувањето, да ви даде модерна и професионална атмосфера во канцеларијата или домот. Направено од PU кожа, која е водоотпорна и издржлива, лесна за чистење, можете да користите влажна крпа за да избришете прашина или да ја исчистите со вода. Површината е мазна и можете да го контролирате глувчето прецизно. Двојна страна, различна боја од секоја страна, само превртете ја и можете да ја искористите. МАТ има одредена отпорност на абење и отпорност на топлина, но се препорачува температурата на производот да не надминува 80. Единствени поволни цени 12 "x10" глувчето подлога ПУ кожа двојна страна водоотпорна биро за пишување Материјал Материјал : ПУ кожа. Вкупна големина : 30x25cm/11.81x9,84 инчи (L*W). Дебелина : 1,8мм. Водоотпорен и издржлив. Список на пакети : 1 x биро.