Текстурирана скијачка јакна Tec-one со качулка
  • Неодамнешно

Текстурирана скијачка јакна Tec-one со качулка

DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Скијање, до сноубординг до борби со снежни топки, кога повици на авантуристички активности на отворено, одговори во стил со текстурираната скијачка јакна на TEC-One. Оваа јакна во тешка категорија има ладен изглед, снежен џемпер и аспиратор за да ви помогне да ве одржуваат топло и заштитено додека ја правите својата работа. Pипер џебови ви овозможуваат безбедно да ги залепите вашите работи за да можете да уживате во денот. Материјал : школка, постава и пополнување : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Тежина : Тешка категорија. Должина : 26 ”долга. Јака : наредена јака за штанд; прикачен аспиратор со жици на банџи. Затворање : Предно затворање на поштенски патенти со чувар на брадата. Ракави : Долги ракави со прилагодливи манжетни и внатрешна постава со пиштоли. Ockебови : Две џебови на градите; Внатрешен патент џеб и торбичка за внатрешна мрежа. Карактеристики : ватирана постава; еластичен снежен гејтер со затворање на привремено; Прилагодлив кабел за банџи на полите. Текстурирана скијачка јакна за жени од TEC-One.