Мала планета од страна на Бебето на Картер Неутрални органски тела на долги ракави
  • Неодамнешно

Мала планета од страна на Бебето на Картер Неутрални органски тела на долги ракави

DEN 240.00

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Подигнете го секојдневниот стил на бебето со овластени органски памучни каросерии. Овој основен мултипак на каросерии е истегнат за супер удобно вклопување и изработен со чист и едноставен изглед. Можете да се занимавате со овие, и да поставите преку џогери за додаден стил. Како и секогаш, овие каросерии се овластени органски според глобалниот органски текстилен стандард (GOTS) .. Изработени во најчисти органски ткаенини и одржливи материјали, Малата планета од Картер е враќање на едноставност. Размислени најважни работи и безвременски парчиња за подарок или да се држат. Сертифициран органски според глобалниот органски текстилен стандард (GOTS) 3-пакувања со 3-пакувања за раменици за преклопување на бебиња, прилепувања на ногата што ги прават супер лесни промени што се смислено дизајнирани со минимално пакување, извори од рециклирани материјали увезени машини што се перат.