Заштита за затегнување за засолниште со патент со патент, близнак-xl
  • Неодамнешно

Заштита за затегнување за засолниште со патент со патент, близнак-xl

DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Остатокот засолниште за заштита на душекот го штити целиот ваш душек од истури, алергени и грешки во креветот, без да го смените чувството на вашиот душек. Одликувајќи се со водоотпорно опкружување од 360 степени кои го штитат горниот, дното и страните на вашиот душек. Составена од траен полиестер, ткаенина од Jerseyерси што нема да го промени чувството на вашиот душек додека обезбедува тивка и дише заштита. Дизајнот на длабок џеб одговара на повеќето душеци дебели до 14-инчи. Инсталацијата е едноставна затоа што ова опкружување се лизга над едниот крај на душекот и има безбеден 3-страничен патент за вклопување. Ова опкружување е безбедно за миење садови, па дури и фен безбеден на тивок оган за лесно искуство за расчистување. Направено од 100 проценти полиестерски дрес со поддршка од полиуретан. Овој производ доаѓа со 10-годишна гаранција на САД од производителот. Остатокот засолниште за заштита на душекот го штити горниот, дното и страните на вашиот душек од излевање, алергени и грешки во креветот. Трајната ткаенина од полиестер во Jerseyерси не го менува чувството или удобноста на вашиот душек, додека обезбедува тивко и дишено покритие. Инсталацијата е лесна затоа што ова опкружување се лизга над едниот крај на душекот и има безбеден 3-страничен патент за вклопување. Дизајнот на длабок џеб одговара на повеќето душеци дебели до 14-инчи. Несреќите и истурите се скоро неизбежни, така што ние го дизајниравме заштитниот душек за засолниште за засолниште за да биде и мијалник и за сушење безбедни за лесно расчистување. Заштитник на душекот Twin XL мери 80 инчи за 39 инчи. 10-годишната гаранција на САД штити од дефекти на производителот.