Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM
  • Неодамнешно

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

DEN 111.68

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Камен кора направена со вистински карфиол. Добар извор на протеини. 380 калории за половина пица! . Нема вештачки бои, вкусови или конзерванси. Глутен бесплатно секогаш. 11,15 унци бела пица со камена камена. Пица од кора од карфиол. Мулти сирење пица со спанаќ. Замрзната пица.