Едноставно плоштад Дејзи Полеј риболов полиестер затворен перница, жолчна жолчка жолта рејт 1
  • Неодамнешно

Едноставно плоштад Дејзи Полеј риболов полиестер затворен перница, жолчна жолчка жолта рејт 1

DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Донесете го приморскиот дел до вашиот дом декор со едноставно Daisy 20 "x 20 " жолчка жолчка жолта жолта перница за риболов акцент од нашата колекција на наутички ноќи. Оваа перница ќе додаде крајбрежна вибрација на вашиот кревет, троседот или фотелјата! Оваа декоративна перница е отпечатена од обете страни и е направена со мека, издржлива надворешност на полиестер, и совршено исполнета со надолна алтернатива за јасен изглед и удобно искуство со седење. Тој е зашиен затворен со раб на нож и може лесно да се исчисти или да се исчисти. Мек вртено полиестер. Плоштад. Надолу алтернатива. 100% мек вртено полиестер. Реверзибилен. Препорачано место чисто.