Единствени поволни договори Snooker Billiard Pool Cue Tip Shaper Pool Alte за поправка на базен со клуч за клуч
  • Неодамнешно

Единствени поволни договори Snooker Billiard Pool Cue Tip Shaper Pool Alte за поправка на базен со клуч за

DEN 175.84

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Алатката за поправка на знаци на билијард се користи за да се олабават тврдите глави на клубовите, да се зголеми грубоста на површината на знакот, да се направи знакот да ја погоди топката подобро и да ја подобри вашата стапка на хит и веројатноста за торбирање на топката. Алатката за совети за билијард е направена од алуминиумска легура, која е цврста, отпорна на 'рѓа, издржлива, компактен и преносен. Шајперот за знаци на базенот со дизајн на приврзок е компактен и преносен. Кога врвот на знакот станува премногу мазен за да ја допрете креда за базенот, користете ја иглата за да го олабавите врвот и користете друга страна за да го избришете. Забелешка : Алатката за зачувување на врвот на знакот е мала и остра, ве молиме, држете го подалеку од децата за да избегнете гребнатини. Единствени поволни цени Snooker Billiard Pool Cue Tip Shaper Pool Alpe, алатка за поправка на базен со материјал за приврзок : Алуминиумска легура. Издржлив и преносен. Дизајн на клуч. Се користи за да се олабават тврдите глави на клубовите. Алатка за знак на знак на базен за базен.