Зинус Омкарам 47 Тапациран кревет на платформата на морнарицата, кралица
  • Неодамнешно

Зинус Омкарам 47 Тапациран кревет на платформата на морнарицата, кралица

DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Класичен тапациран кревет во совршена сенка на морнарицата. Тоа скоро го сумира она што го добивате со креветот за платформа Омкарам. Вклучени се и во прилог на убавото копче и безвременска силуета? Висока глава што е добро прилагодена за подебели душеци, за да можете да продолжите да уживате во секој пријатна инч од вашиот кревет додека се опуштате против великодушно големината, табла со пена со пена зад неа. Плус, оваа фондација Dapper е изградена со сигурна платформа за дрво дизајнирана да го заземе местото на вашата кутија пролет и да го продолжи животот на вашиот латекс, пена или пролетен душек. Мека и стилска однадвор, но сепак силна и цврста однатре, рамката на Омкарам е направена целосно од траен челик од кој можете да зависите од долгиот превоз. И верувајте или не, тој е спакуван во една кутија и се испорачува право на вашата врата со сите алатки, делови и упатства погодно спакувани во задниот дел од одделот за глава. Поддржано со 5-годишна гаранција и сакана од илјадници среќни клиенти, изборот на овој морнарски број за вашата спална соба не можеше да стане многу поедноставно. Zinus Omkaram 47 "тапацирана морнарица платформа за платформа, висока кралица, безвременска големина на близнаци поддржува максимален капацитет на тежина од 350 фунти, додека сите други големини можат да поддржат до 700 фунти. Не е потребна пролет за кутии - Трајни дрвени лекови го поддржуваат и продолжете животот на вашиот латекс, мемориска пена или пролетен душек без потреба од пролет на кутии; за близнаци и целосни големини, летките се распоредени од 2,8 инчи, а за други големини, летките се распоредени од 3,2 инчи. во една кутија и се испраќаат директно до вашата врата; сите делови, алатки и упатства се наоѓаат во патентниот оддел на headboard за лесно собрание со две лица за помалку од еден час. Вклучена е 5-годишна ограничена гаранција за 5 години; вклучен душек се продаде одделно Видете го нашиот асортиман на производи од Зинус.