Miaенски Карат Карат Т.В. Дијамант филигран ореов прстен во сребро од сребро
  • Неодамнешно

Miaенски Карат Карат Т.В. Дијамант филигран ореов прстен во сребро од сребро

DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Забијте ги сите со овој миабела дијамантски филигран хало прстен. Изработено во бујно сребро сребро и има девет кружни, дијаманти поставени од шума (G-H, I2-I3), изработени во центарот со плоча за илузија и формирајќи ореол со 20 кружни, дијаманти поставени со отворено на неговиот бенд во А. Филигран дизајн. Полиран на брилијантен сјај, овој зрачен прстен е сигурен дека ќе привлече внимание. Координирајте го овој ореол прстен со која било обична или деловна облека. Направено во сребро. 1/5 КТ. Т.В. Дијамант. Дијамантско намалување : тркалезно. Боја на дијаманти : G-H. Јасност на дијаманти : I2-I3. Простори и песни поставени камења. Милграјн финиш. Ширина на опсегот : 1,9мм. Филигран Хало прстен. Април Април. Висока полска завршница - заврши со висок лак за дополнителна искра и сјај. Спакувано до совршенство - Со Миабела, добивате повеќе од искра бидејќи сите наши парчиња се спарени со крпа за полирање и гарантираат картичка, сите завиткани во зашеметување кутија за подароци. Безвременски класици - Прегрнувањето на најновите стилови е важно за Миабела, но свртувањето на нив безвременски е нашата цел. Можете да најдете стилски класици по цена прифатлива за сите џебови! . Глобално занаетчиство - Миабела е кулминација на над 40 години искуство во производство и дизајн. Нашите гемолози, дизајнери и купувачи патуваат низ светот за да добијат накит со висок квалитет и иновативна инспирација за секое парче. Мијабела фино накит имаше уникатно парче за секој стил. Гаранција Миабела - Миабела гарантира дека сите накит што ги продаваме ги исполнува највисоките стандарди и тоа се производи за лого на висококвалитетни, врвни линиски инспекции, премиум материјали и зачудувачки супериорна конструкција и дизајн. Сите материјали се овластени точни според стандардите на Комитетот за будност на накит. Загарантирано 100% задоволство - нашиот високо посветен тим за нега на клиенти секогаш е среќен што помага, доколку е потребно.