Бонд плочка Отасан црна 11. внатре 23. внатре порцелански под и wallидна плочка
  • Неодамнешно

Бонд плочка Отасан црна 11. внатре 23. внатре порцелански под и wallидна плочка

DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Колекцијата Отасан нуди уникатна шема со димензионална текстура во изглед на рака. Секоја лента се разликува во својата завршница, почнувајќи од мат до полиран до текстура, кулминирајќи во зачудувачка плочка што е сигурна дека ќе го испорача уметничкиот пламен што го барате во која било апликација за подот или wallидот. Отасан е достапен во 2 бои. Запознајте ја врската. На пресекот на современиот дизајн и вековите стари занаетчиски занаетчии. Ние го платиме глобусот за да произведеме највисок квалитет на мермер, плочка на поле, порцелан, стакло, керамика, мозаик и многу повеќе. Користејќи иновации кои дигитализираат, поедноставуваат, поврзуваат и заштитуваат, Бонд може да испорача неспоредливи опции за плочки што го поставуваат и го зголемуваат стандардот. Основана во 2020 година, исполнете ја иднината на плочката. Оваа ставка се продава според случајот, секој случај содржи 4 парчиња и покрива 7,74 квадратни метри . Оваа ставка е одобрена за задниот дел, подната плочка, wallидната плочка, подот на бањата, wallидот за бања, wallидот за туширање, подот за туширање, подот на отворено, отворено wallид , Употреба на плочки за базен.