Копчето Ле Бутон Глиц Кристал Шанк
  • Неодамнешно

Копчето Ле Бутон Глиц Кристал Шанк

DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Користете го ова копче Глиц Кристал Шанк за да додадете малку "bling " на која било облека, домашен украс или занаетчиски проект. Копче Ле Бутон Глиц Кристал Шанк : Копче за шиење или занаетчии шијат, лепак или жица на чиста кристална завртка со копче, достапно во повеќе големини.