Darcie жени широка ширина фустан муле црвена 5
  • Неодамнешно

Darcie жени широка ширина фустан муле црвена 5

DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Peerage Darcie Women Wide Shipe затворен пети, акцентирана со дијагонален перфориран украсен дизајн, е задолжителен за оваа сезона. Оваа дама 2 "средна потпетица чевли со лизгање на пети има горниот дел од кожа од микрофибер, заедно со дополнителна амортизирана манџа. Неговата надворешна плоча е изработена од трајни и лесни гумени материјали за максимална површинска зафат за да им дадете поддршка на нозете цел ден додека на -Го. и приоритетна испорака на сите производи. Специјализирани за чевли со широка ширина, нашата разновидност на брендови за трговска марка (24 -часовна удобност, перцер, нејасна и цветна) станаа широко признати за квалитет, мода, удобност и достапност. Микрофибер кожа. Широк (W). Перниче со нозе. Издржлив и лесен. Максимална влечна гума од надворешната страна. Гума ѓон.