Време и време женски плус големина долга ракав селанец врвот со раб на работ
  • Неодамнешно

Време и време женски плус големина долга ракав селанец врвот со раб на работ

DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Облечете го вашиот дневен изглед со времето и долгиот ракав на Тру. Тече со шик трим на руфли, овој врв без напор го подобрува вашиот стил кога дури и спарен со обични фармерки. Исклучиво на. Материјал : 100% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Модел е 5'11 "и носи големина 1x. Одговара : Опуштено. Дефект : V-Neckline. Затворање : Стил на пуловер. Ракави : Долги ракави со манжетни за копчиња. Ockебови : Ниту. Женски селански врв од време и вистинитост.