Чудо на нација девојки со долги ракави врвни и шорцеви пижами сет, 2 парчиња, големини 4- & плус
  • Неодамнешно

Чудо на нација девојки со долги ракави врвни и шорцеви пижами сет, 2 парчиња, големини 4- & плус

DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Слатките соништа се нејзини со сет за спиење на чудо. Супер-мека, со кул печатење во врска со вратоврска, овие џеми се идеални за спиење ноќта надвор или да го оддалечуваат денот. Таа сигурно ќе го сака изгледот и чувството на овој лесен сет. Исклучиво на. Материјал : 96% полиестер/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : Топ и шорцеви. Врвни карактеристики : опремени; екипаж; долги ракави со вградени манжетни; ребрести текстура; Препечатено печатење на вратоврска. Карактеристики на шорцеви : опуштено вклопување : стилизирање на влечење; еластична лента за половината со декоративен лак; Препечатено печатење на вратоврска. Долги ракави на врвот и шорцевите спијат поставени за девојчиња од Wonder Nation.