Дорман T3045PR Управувач за управување со вратоврска за специфични модели, црни вклопувања Изберете: 1986- Suzuki Samurai, 1989- Geo Tracker
  • Неодамнешно

Дорман T3045PR Управувач за управување со вратоврска за специфични модели, црни вклопувања Изберете: 1986-

DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овој крај на врзаната вратоврска на управувачот директно ја заменува оригиналната опрема за врзување на специфични апликации за возила. Тој претрпе процес на проценка водечки во индустријата за да се обезбеди непречено, безбедно работење. Со над 80.000 производи поддржани од тим на инженери и експерти на производи со седиште во Соединетите Држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механизми во дворот и правење на себеси низ цела Северна Америка. Доверлива замена - Ова склопување на врзаната вратоврска директно ја заменува оригиналната опрема на специфични апликации за возила. Трајно дизајнирано-фабричко-запечатено и прецизно инјектирано домување се спротивставува на идната корозија. Сигурно инженерско - изградено за да се намали стапката на абење и да се обезбеди целокупна јачина. Доверлив квалитет - поддржан од тим на професионални инженери и специјалисти за контрола на квалитетот во Соединетите држави. Обезбедете вклопување - за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашето точно возило, внесете ја вашата година, направете, моделирајте и конфигурацијата во алатката за вклопување на оваа страница. Години на модели на возила Овој дел се вклопуваат : Asuna Sunrunner : 1992, 1993 Chevrolet Tracker : 1989, 1990, 1991, 1998 Geo Tracker : 1989, 1990, 1991, 1992, 1993, 1994, 1995, 1996, 1997 GMC Tracker : 1989, 1990, 1990, 1991 Pontiac Sunrunner : 1994, 1995, 1996, 1997 Suzuki Samurai : 1986, 1987, 1988, 1989, 1990, 1991, 1992, 1993, 1994, 1995 Suzuki Sidekick : 1989, 1990, 1991, 1992, 1993, 1994, 1995, 1996 , 1997, 1998 Suzuki X-90 : 1996, 1997, 1998.