Поставени чаршафи со чаршафи, поставени чаршафи со перници, мини шеврон
  • Неодамнешно

Поставени чаршафи со чаршафи, поставени чаршафи со перници, мини шеврон

DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Триендски пердуви приказни за постелнини - Совршено одговара за вашиот душек. Доживејте го мекиот и нежен допир на овие фино печатени 100% памучни чаршафи од групата Тридент. Ултра-метата природа потекнува од ткаенината на Перкале и завршницата на праска што се користи во изградбата на овие чаршафи. Изградбата на ткаењето на Перкале ги прави овие чаршафи издржливи, а завршната праска ја подобрува нејзината мекост, се чувствува како исклучителен допир на пердуви што никогаш не згаснува. Мекоста на памукот и супериорноста на предивото, ги прават овие листови апсолутен избор за вашето секојдневно постелнина. Овие овластени еко-пријателски листови „Oeko-Tex“ нудат брилијантен спој на одржливост, неверојатни елементи за дизајн и врвен квалитет. За испорака на апсолутно неверојатно корисничко искуство, нашите постелнини се достапни во три живописни отпечатоци за душеци со целосни, кралици, крали и близнаци. Можете да ја користите живоста на овие модерни отпечатоци за да го ширите вкусот на среќата во животот на луѓето што ги обожавате. Триендски пердуви приказни за постелнини - Совршено одговара за вашиот душек. Доживејте го мекиот и нежен допир на овие фино печатени 100% памучни чаршафи од групата Тридент. Ултра-метата природа потекнува од ткаенината на Перкале и завршницата на праска што се користи во изградбата на овие чаршафи. Изградбата на ткаењето на Перкале ги прави овие чаршафи издржливи, а завршната праска ја подобрува нејзината мекост, се чувствува како исклучителен допир на пердуви што никогаш не згаснува. Мекоста на памукот и супериорноста на предивото, ги прават овие листови апсолутен избор за вашето секојдневно постелнина. Овие овластени еко-пријателски листови „Oeko-Tex“ нудат брилијантен спој на одржливост, неверојатни елементи за дизајн и врвен квалитет. За испорака на апсолутно неверојатно корисничко искуство, нашите постелнини се достапни во три живописни отпечатоци за душеци со целосни, кралици, крали и близнаци. Можете да ја користите живоста на овие модерни отпечатоци за да го ширите вкусот на среќата во животот на луѓето што ги обожавате.