Petit Lem Baby Girl Sweatshirt Setter Set W Headband, големини со месеци- месеци
  • Неодамнешно

Petit Lem Baby Girl Sweatshirt Setter Set W Headband, големини со месеци- месеци

DEN 319.84

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овој нагласен гепаден сет располага со тркачка маичка со кадифен облик на ракав и сладок мотив на гепард на предната страна. Совпаѓачките хеланки имаат еластична лента за половината и глуждовите за влечење нагоре и надолу, додека врвот е завршен со копчиња надолу од задниот дел за лесно менување. За да се заврши сетот, има дури и координативна лента за глава. Плишана облога на едниот ракав. Копчињата на задниот дел за лесно менување на главата. Удобни еластични хеланки.