Атлетски дела девојки Основни хеланки, големини 4- & плус
  • Неодамнешно

Атлетски дела девојки Основни хеланки, големини 4- & плус

DEN 192.00

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Легавите се новите панталони - да, овој тренд е тука за да остане! Помогнете да ја одржувате удобна и поддржана во овие основни хеланки од атлетски дела. Направен во мек полиестер со малку истегнување за дополнителна удобност. Заврши со странични џебови за лепенка за да ги задржи своите најважни работи. Облечете го со својот омилен врв и пар патики за обичен разноврсен комбо. Материјал : 86% полиестер/14% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Fit : Опремена. Затворање : Влече стајлинг. Ockебови : 2 странични џебови. Карактеристики : ткаенина за истегнување. Основни нозе за девојчиња од атлетски дела.