CRA-Z-ART NO. 2HB жолти училишни моливи, вистинско дрво со квалитетен совет за бришење-брои
  • Неодамнешно

CRA-Z-ART NO. 2HB жолти училишни моливи, вистинско дрво со квалитетен совет за бришење-брои

DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

CRA-Z-ARTS 12 Пакет жолти моливчиња од дрво #2 HB! Пакет со вредност совршен за дома, училишни и канцелариски материјали! Ова е стандарден молив за барање за секое тестирање што е потребно за вашето дете. Оригиналната шестоаголна форма совршено се вклопува во вашата рака. Ако вашето дете или да направите грешка, вклучениот бришач за квалитет лесно ќе ја отстрани грешката. Овие жолти моливчиња од дрво 2.HB се одлични за материјали, дома и канцелариски материјали!. Оваа 12 броја кутија со класични жолти моливи може да се пофали со графитни јадра кои се врзани за непречено пишување и супериорна јачина на точката и нема да се пробијат лесно под притисок . лесно заострување на сите острилки, пакет со голема вредност!. Препорачано за сите возрасти, деца на возрасни.