Убав накит женки 14к злато позлатено сребро сребро со две тони мониста розарија ѓердан
  • Неодамнешно

Убав накит женки 14к злато позлатено сребро сребро со две тони мониста розарија ѓердан

DEN 768.00

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Прекрасен сведоштво за вашата вера. Златниот ѓердан од златото на накит од брилијантност, е нагласен со кристали на Сваровски и има крст и Мадона. Брилијантност фино накит жени 14к злато позлатено сребро сребро две тони мониста Розарија ѓердан поставен во 14К злато-позлатени 925 Стерлинг сребро. Кристални акценти на Сваровски. Приближно. Должина : 17 " + 1" Extender. Приближно. Висина на приврзокот : 1 ". Пролетен ринг -затворач; кабел и ланец на мушка. Увезен. Розарија крст и ѓердан од Мадона со акценти на кристал Сваровски од брилијантниот накит. Фото можеби е зголемена и/или подобрена.