Ariaенски и женски и женски плус памучен ноќен памук, големини S-4x
  • Неодамнешно

Ariaенски и женски и женски плус памучен ноќен памук, големини S-4x

DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Добијте добра ноќ на спиење во оваа ноќна куќа без ракави од Арија, направена во јасен памук за да ве одржи кул и удобно. Со дизајнот без ракави и плетениот капка јарем за леснотија на движење, ќе се најдете како повторно и повторно ќе стигнете до оваа лесна, ведра ноќ. Материјал : 100% BCI памучен дрес со завршна обработка на миење на ензими. Грижа : Машинско миење ладно. Земја на потекло : Виетнам. Должина : 40 ”. Деколте : вратот на лажичката. Затворање : Повлечете се со 6 плакети со копчиња. Карактеристики : Безобразен наметка, детали за контраст, детали за пин, џебови од странична цвест,. Ockебови : 2 странични џебови од цвест. Без ракави наметлива наметка.