Глобална позадина од пченица од шик темјан
  • Неодамнешно

Глобална позадина од пченица од шик темјан

DEN 127.84

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овој фасцинантен дизајн има многу посочени цветни тркала, во софистицирана боја со сјајни акценти на бисери, на постелнина врежана позадина. Пресечени меѓу деталните медалјони во форма на starвезда се помали скици на цвеќиња. Пет варијации вклучуваат : крем, праска и корали со таупе или крем со беж и сива боја. Координати се палата Сафари (GC8764-GC8768) и ДОТ Трелис (GC8772-GC8775). Глобална тапет за пченица од шик од темјан : подготвена; Перење; строго. Спакувани и продадени како двојна ролна. Димензии на двојни ролни : 27 "x 27 '= 60,75 квадратни метри. Дизајн повторува : 24". Дизајнерски натпревар : директно.