Gyma Rattan Patio Converce Set Секција на мебел за мебел W морнарички перница
  • Неодамнешно

Gyma Rattan Patio Converce Set Секција на мебел за мебел W морнарички перница

DEN 8639.84

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Дали барате софа сет за вашиот отворен простор? Нашите 7 парчиња сектарски сет на ратан ќе бидат вашиот најдобар избор. Тоа е цврсто и издржлив доволно за да ви служи долго време, поради висококвалитетен челик и тесен ратан. Постојат 6 перничиња за седишта, 8 перничиња за грб и 2 перници, кои ви обезбедуваат удобно искуство со седење. За ваша погодност, кориците на овие перници можат да се соблечат за да се измиат. Покрај тоа, овој сет е опремен со масичка за кафе што може да држи пијалоци и закуски. Нашиот софа сет е погоден за места на отворено, како што се градина, покрај базенот и внатрешен двор. Уживајте во сонцето надвор од овој софа сет со вашето семејство и пријатели! Карактеристики : опремени со 8 задни перничиња, 6 перничиња за седишта и 2 перници. Обвивките од перници се лесни за отстранување со патент. Потребно е едноставно склопување со јасни упатства. 3 бели перници не се вклучени во пријатни перничиња и меки перници : Сетот за мебел за внатрешен двор доаѓа со дебели перничиња, кои се пополнуваат со премиум сунѓер и се покриваат со полиестер пријателски за кожата, обезбедувајќи крајна удобност за вас. Покрај 6 перничиња за седишта и 8 задните перничиња, има и две меки перници за да додадат удобност. Перница на седиштата има вграден патент за лесно отстранување на капакот . 7 парчиња сегментални софа сет : Сетот за софа за внатрешен двор вклучува 4 безмилосни софи, 2 аголни софи и 1 маса за кафе, кои обезбедуваат многу места за уживање во слободното време со вашите пријатели . Бидејќи софите се индивидуални, можете слободно да ги комбинирате според вашите потреби. Ние подготвуваме клипови за мебел за да спречиме лизгање на вашиот плетен мебел. Софи може да се постават и комбинираат по избор според вашите потреби.