Кошула за кратки ракави на S. Polo Assn Машки
  • Неодамнешно

Кошула за кратки ракави на S. Polo Assn Машки

DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Лесната кошула со копче за кратки ракави е неопходна од топло време. САД Поло Асн. Машка кратка ракав карирана кошула во удобна, истегнување поли -ткаенина, има класичен вклопување, единечен џеб на градите со суптилно везено лого и целосна шема на карирана карирана лента. Пар со тенок Кино Пант или памук краток за лесен летен изглед. Копче до предната плоча со јака; кратки ракави. Се одликува со единечен џеб на градите со мало везено лого. Модел облечена во големина M. истегнете ткаенина за топон. Грижа : Машинско миење, увезено.