Ендура-камен-заоблена колона, мазна оценка на бојата, империја капитал и тосканска база 16 дијаметар 12 'целокупна висина-Несоодветна целина
  • Неодамнешно

Ендура-камен-заоблена колона, мазна оценка на бојата, империја капитал и тосканска база 16 дијаметар 12 'целокупна

DEN 15284.32

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Колоните на ендора-камен се првиот избор кај градителите и сопствениците на домови. Овие колони од комерцијално одделение се совршени и за надворешни и за внатрешни апликации и имаат историски точни архитектонски дизајни и пропорции. Произведено од не-порозен материјал, колоните на ендора-камен се непропустливи на природните елементи како вода, топлина, студ, па дури и инсекти. Топлина/вода/ладна/отпорна на инсекти. Чувството како камен. Апликации за оптоварување, декоративни и пост-обвивки. Историски точни дизајни и достапни опции. Лесна инсталација. Гаранција за доживотно време.