Пенка за мачки со чизбургер
  • Неодамнешно

Пенка за мачки со чизбургер

DEN 207.84

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Claires Cheeseburger Cat Pen Pren симпатична дизајн на мачки за мачки : Ова големо пенкало има шармантна мачка со чизбургер за тело, додавајќи чуден и прекрасен елемент на вашите алатки за пишување . преголема за лесна зафат : Jumbo големината на пенкалото го олеснува тоа што е лесно да се олесни Држете и напишете удобно, осигурувајќи се дека и децата и возрасните можат да уживаат во неговиот уникатен дизајн . живописни бои : пенкалото е дизајнирано во живописни бои кои се привлечни и забавни, што го прави одличен стартер за разговор и идеален подарок за loversубителите на мачки .