Индустриски ланец на Челси Линк 26W библиотека
  • Неодамнешно

Индустриски ланец на Челси Линк 26W библиотека

DEN 1439.84

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Додадете рустикален шарм во вашиот простор со оваа полица за книги. Рустикалниот индустриски дизајн на оваа ставка има изглед на мешани медиуми со дизајн на врски за ланец за поддршка, црно метално работење по страните и база на тврдо дрво и врвот. Неговиот уникатен изглед е сигурен дека ќе ви помогне да ја врзувате вашата дневна област заедно! Индустриски ланец на Челси Линк 26 "W библиотека, црна : Број на полици : 5. Висина на полицата : 16,5". Заврши метал и дрво. Потребно е собрание. Севкупно димензии : 75.2 "H x 26" W x 15 "L. Материјал : Метал; Дрво. Веб-страница за чување пикап Белешка : Оваа ставка е спакувана во повеќе големи кутии што може да не се вклопат во возило со стандардна големина. Ве молиме, проверете дали сте Имајте голем автомобил или камион за пикап во продавница . Поле 1 Димензии : 30.18 "L x 17,90" W x 6.20 "H; Тежина : 46,30 фунти. Поле 2 Димензии : 77.31 "L x 17.06" W x 4.18 "H; Тежина : 46,74 фунти.