Танцувачки панда во ливада соларна играчка домашна декор роденденски подарок B11567
  • Неодамнешно

Танцувачки панда во ливада соларна играчка домашна декор роденденски подарок B11567

DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Одлична декорација за канцеларија, прозорец и табла за автомобили. Уникатен подарок за колегите, пријателите и семејството. Индивидуално спакувани во пакување преку преглед. Еко-пријателски. Батериите не се потребни. Без проблеми. Поместување на главата и телото кога светлината е насочена кон сончевата лента. Материјал : Издржлива големина на пластика : 3 "(H) x 2 " (л) (приближно) е во согласност со барањата на Комисијата за безбедност на производите на потрошувачите. Танцувајќи панда во ливада соларна играчка за домашен декор роденденски подарок.